Makale ve tez danışmanlık hizmetleri

 

Makale Danışmanlık

 

  • Her alanda bilimsel makale yazımı ve editörlüğü konusunda Boss Akademi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

  • Makalenizi istediğinizi formatta, istediğiniz içerikte, akademik bir anlatım ile memnuniyetinizi sağlayacak şekilde oluşturmaktayız.

 

Tez Danışmanlık

 

 

  • Tez danışmanlığında yardımcı olduğumuz unsurlar;

 

Tez Araştırma Metodu Ve Tez Taslağını Oluşturma;

 

  • Lisans tez çalışmanızın taslağında bulunan bölümlerden biriside tez çalışmanızı hazırlayacağınız araştırma metodu belirlemedir. Taslakta kısa ve öz bilgilere yer verilmektedir. Taslakta yer alan kısımlar;

Tez Danışmanlık Aşaması;

 

  • Tezinizin taslak kısmı tarafınıza gönderdikten sonra sizden geri bildirim beklenir. Geri bildirim olumlu ya da olumsuz olabilir. Olumsuz olduğu takdirde taslak tekrardan danışman hocanızın istediği şekilde tasarlanır ve bu aşama olumlu oluncaya kadar devam eder. Genellikle yaptığımız tez taslakları ilk seferde kabul edilmektedir. Tez çalışmanızın outline kısmıyla ilgili olarak sizden gelecek geri bildirim sonucu olumlu olması durumunda çalışmanızın yazım aşamasına geçilir.

Tez Hizmeti Bittikten Sonraki Süreç;

 

  • Tez yazımı sürecinin son aşaması tez yazımı bittikten sonraki süreçte sizden okulunuzun tez yazım formatı istenir ve hazırlanmış olan çalışmanız tez formatınıza göre dizginlenerek son halini alır. Son hali size mail olarak gönderilir. Sizin yapmanız gereken en son süreçte tez çalışmanızı ciltleyip sunum için hazırlamaktır.

 

Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak…